محل تبلیغات شما
رئیس مرکز داده ورزی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اشاره به این که ثبت نام در سایت سازمان هدفمندی یارانه‌ها رایگان است گفت: افرادی که می‌خواهند از طریق مراکزی مثل دفاتر پیشخوان ثبت نام کنند باید هزینه خدمات این مراکز را بپردازند.

محمد رضا بیاتی اظهار داشت: اگر کسی بخواهد از فردا اطلاعات خود را در سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها منظور کند هیچ هزینه ای را پرداخت نمی‌کند اما اگر افراد ساکن در شهرستان‌ها امکان دسترسی به اینترنت نداشته باشند باید به دفاتر پست، پست بانک،پلیس +10 مراجعه کنند که در نتیجه باید هزینه‌هایی را به این دفاتر بر اساس نرخ مصوب آنها پرداخت نمایند.

 وی با اشاره به اینکه دریافت این گونه هزینه‌ها هیچ گونه ارتباطی با سازمان هدفمندی یارانه‌ها ندارد افزود: این هزینه‌ها بر اساس تعرفه های خاص این دفاتر از متقاضیان دریافت می‌شود البته باز تاکید می‌کنم شهروندانی که از اینترنت منزل یا سازمان خود استفاده می کنند هیچ گونه هزینه‌ای را برای ثبت نام به سازمان هدفمندی یارانه‌ها واریز نمی‌کنند.

 بیاتی با انتقاد از اینکه برخی از افراد با انتشار اطلاعات نادرست مشکلاتی را برای شهروندان به وجود می آورند افزود: از فردا سرپرستان خانوار بر اساس شماره کارت ملی خود به سامانه هدفمندی یارانه ها مراجعه کرده و اطلاعات خود را در سایت درج می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام اینترنتی سرپرستان خانوار در سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کاملا رایگان است گفت: شهروندان می‌توانند از هر نقطه کشور از طریق اینترنت ثبت نام خود را انجام دهند.

به گفته مدیر روابط عمومی سازمان هدفمندی، تعرفه ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی در مراکز مختلف مثل دفاتر پیشخوان دولت، پلیس+10، کافی‌نت‌ها و دیگر مراکز آزاد 3500 در نظر گرفته شده است که این موضوع با توافق سازمان هدفمندی و وزارت ارتباطات و اطلاعات بوده است.

دلیل بو و رنگ نامطبوع برخی مرغ ها چیست؟

آشنایی با عارف بزرگ ابراهیم ادهم (ره)

21 بازی که باید پاییز امسال تجربه کنی

سازمان ,هدفمندی ,ثبت ,یارانه‌ها ,دفاتر ,اطلاعات ,سازمان هدفمندی ,هدفمندی یارانه‌ها ,ثبت نام ,خود را ,بر اساس ,سازمان هدفمندی یارانه‌ها ,سامانه سازمان هدفمندی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ آموزشی آنلاین دبستان حکیم نصراله ترنم مهربانی Randy's receptions anlanruta keinavoltu Choose the MLB Wholesale Cleveland Indians Jerseys in Official Jerseys Online Store. جلال مظلوم شعر روستا عصرشبکه عــــــلوم سیـــــــاسی نظافت، نظافت منزل، نظافت محل كار، انجام کلیه امور نظافتی و خدماتی باکادری مجرب(شبانه روزی)، مراکز خصوصی و دولتی